Warning: natcasesort() expects parameter 1 to be array, null given in /modules/mod_djimageslider/helper.php on line 43

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /modules/mod_djimageslider/helper.php on line 46

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /modules/mod_djimageslider/helper.php on line 50

Sierpień - miesiącem trzeźwości

Tradycyjnie już każdego roku miesiąc sierpień jest ogłaszany przez Kościół w Polsce miesiącem trzeźwości. By nie zatracić wyjątkowości tego miesiąca Kościół w Polsce wzywa nas, abyśmy uwolnili się od plagi pijaństwa poprzez całkowitą abstynencję podejmowaną na jeden miesiąc.

Galerie

Przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy świętych. W dni powszednie będą one o godz. 7.30 i 18.00. Kancelaria będzie czynna tylko po południu od godz. 16.30 do 18.00.

W jaki sposób uczestniczysz w życiu parafii?