Zapraszamy do przeżywania
    Triduum Paschalnego:

• Wielki Czwartek Msza św. koncelebrowana o godz. 19.00 i przeniesienie Pana Jezusa do ciemnicy.
  • Wielki Piątek adoracja od godz. 8.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły. O godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy Nowennę. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00 ofiary składane w czasie adoracji krzyża będą tradycyjnie przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Liturgię zakończy procesja do grobu Pana Jezusa. Po liturgii rozpoczniemy całonocną adorację naszego Pana w grobie. Zachęcamy wspólnoty parafialne jak i wszystkich parafian.
  • Wielka Sobota święcenie pokarmów w kościele od 8.30 do 12.00, na wioskach: o godz. 9.00 Otwock Mały, 9.30 Ostrówiec, 10.00 Janów i Brzezinka. O godz. 15.00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 19.00. Prosimy o przyniesienie odpowiednio zabezpieczonych świec. Eucharystia w tym dniu sprawowana będzie w intencji ofiarodawców i zbierających na kwiaty do grobu Pana Jezusa
  • Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczniemy procesją rezurekcyjną o godz. 6.00 rano. Zapraszamy do czynnego udziału asystę kościelną: panów do chorągwi i baldachimu, panie do feretronów, ministrantów, lektorów i bielanki, naszych strażaków. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

Księgarnia internetowa Tolle.pl