świętego Wita
w Karczewie

"I my z pastuszkami dziś się radujmy,

chwałę z aniołami wraz wyśpiewujmy,

bo ten Jezus z nieba dany weźmie

nas między niebiany

tylko Go z całego serca miłujmy!"

W roku 2021 tzw. kolęda odbywa się według innej formuły. Wszystkie informacje, jak przeżyć kolędę w tym roku, umieściliśmy w grafice dostępnej na stronie głównej naszej strony parafialnej, na Facebooku oraz na plakatach w kościele.

W najbliższym czasie zapraszamy naszych parafian na wieczorne Msze święte o godz. 18.00 według następującego porządku:

• poniedziałek 25 stycznia – mieszkańcy ul. Krzewniaka, Krótkiej, Moniuszki, Skłodowskiej, Sienkiewicza, Kopernika, Chopina, Żeromskiego i Kołłątaja.
  • wtorek 26 stycznia – mieszkańcy ul. Wyspiańskiego, Matejki, Różanej, Hubala, Ślusarskiej, Partyzantów, Sucharskiego i ks. Popiełuszki.
  • środa 27 stycznia – mieszkańcy ul. Baczyńskiego, ks. Brzóski, Leśnej, Wierzbowej, Winczakiewicza, Stare Miasto i Złotniczej.
  • czwartek 28 stycznia – mieszkańcy ul. Sosnowej, Bohaterów Powstania Styczniowego, Kusocińskiego, Przechodniej, Piaski, Słowackiego, Rynek, Zatylnej.
  • piątek 29 stycznia – mieszkańcy ul. Maciejewskiej, Widok, Traugutta i pozostali parafianie, którzy jeszcze nie byli na Mszy świętej kolędowej ze swojej ulicy.

niedziela.pl - #NiezbędnikRóżańcowy