facebook_page_plugin
Parafia
świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia Parafialne

  1. Dzisiaj o godz. 1000 odbędzie się konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w budynku nowej plebanii. Po sumie pani konserwator przedstawi nam historię renowacji obrazu Andriollego „Złożenie Pana Jezusa w grobie”.
  2. Dzisiaj również zostanie odprawiona Msza święta w Ostrówcu o godz. 1600.
  3. Jutro od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu dla dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim osobom, które w miniony poniedziałek zajęły się rozebraniem dekoracji świątecznej i sprzątały naszą świątynię. Bóg zapłać za wykonaną pracę. Składamy również podziękowanie za złożoną bezimienną ofiarę na kościół.
  5. Osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa mogą skorzystać z kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii, który planujemy rozpocząć w niedzielę 26 lutego o godz. 1900. Przyjmujemy zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę w salce na plebanii odbędzie się spektakl teatru kukiełkowego pt. „Wiślany połów”. Zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami.
  7. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się dobrowolna zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.
  8. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W najbliższych dniach pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic:

- poniedziałek (06.02) – Gołębia
- wtorek (07.02) – Krakowska, Krzewniaka, Krótka
- środa (08.02) – Otwocka
- czwartek (09.02) – Bohaterów Westerplatte, Sosnowa
- piątek (10.02) – Kołłątaja, Ks. Brzóski
- sobota (09.02) – Częstochowska

- poniedziałek (13.02) – Słowackiego, Skłodowskiej
- wtorek (14.02) – Sucharskiego, Partyzantów, Hubala, Moniuszki
- środa (15.02) – Żeromskiego, Baczyńskiego
- czwartek (16.02) – Kopernika, Wyspiańskiego
- piątek (17.02) – Różana, Matejki, Chopina

- sobota (18.02) – Sienkiewicza oraz WIZYTA NA ZAPROSZENIA – dla tych parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć kolędy we wcześniejszym terminie (Na ten termin można się zapisywać w zakrystii).

Od poniedziałku do piątku wizytę rozpoczynamy o godz. 1600, a w sobotę o godz. 930.