facebook_page_plugin
Parafia
świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia Parafialne

  1. W związku z tragedią, jaka dokonała się w Syrii i Turcji, dzisiejsza zbiórka ofiar do puszek przed kościołem będzie przeznaczona na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi.
  2. Dzisiaj o godz. 1400 w salce na plebanii odbędzie się spektakl teatru kukiełkowego pt. „Wiślany połów” – serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami.
  3. Jutro od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu dla dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. We wtorek po Mszy świętej wieczornej odbędzie się modlitwa uwielbienia ze św. Michałem Archaniołem oraz modlitwa o uwolnienie za jego wstawiennictwem.
  5. Osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa mogą skorzystać z kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii, który planujemy rozpocząć w niedzielę 26 lutego o godz. 1900. Przyjmujemy zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę zostanie odprawiona Msza święta w Ostrówcu o godz. 1600.
  7. Również w przyszłą niedzielę po sumie mieszkańcy ul. Wiślanej zabiorą obraz Matki Bożej Karczewskiej do swoich rodzin i rozpocznie się peregrynacja obrazu na tej ulicy. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców ul. Wiślanej w przyszłą niedzielę na sumę o godz. 1200.
  8. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic:

- poniedziałek (13.02) – Słowackiego, Skłodowskiej
- wtorek (14.02) – Sucharskiego, Partyzantów, Hubala, Moniuszki
- środa (15.02) – Żeromskiego, Baczyńskiego
- czwartek (16.02) – Kopernika, Wyspiańskiego
- piątek (17.02) – Różana, Matejki, Chopina
- sobota (18.02) – Sienkiewicza oraz WIZYTA NA ZAPROSZENIA – dla tych parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć kolędy we wcześniejszym terminie. Na ten termin można się zapisywać w zakrystii.

Od poniedziałku do piątku wizytę rozpoczynamy o godz. 1600, a w sobotę o godz. 930.