facebook_page_plugin
Parafia
świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia Parafialne

  1. Dziś rozpoczęły się w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje wielkopostne. Tak zaplanujmy sobie czas by wziąć udział we wszystkie dni. O godz. 18.00 Msza św. w intencji Józefów o radość nieba dla zmarłych solenizantów i błogosławieństwo Boże dla żyjących.
  2. Jutro uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. O godz. 14.00 będzie wyjazd kapłana do chorych ale  tych, których nie odwiedzamy w pierwsze piątki miesiąca. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W środę o godz. 17.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach składanych do puszki "Jezu, ufam Tobie".
  4. W czwartek w kościele M.B. Królowej Polski na Kresach o godz. 20.00 uroczysta Msza św. dziękczynna w 25 rocznicę erygowania naszej Diecezji.
  5. W piątek o godz. 16.30 Droga krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.15 dla dorosłych i 19.00 dla młodzieży i dłużej pracujących. Po Drodze krzyżowej o godz. 19.00 na nowej plebanii spotkanie i modlitwa uwielbienia Jezusa, wszystkich chcących wzmocnić i pogłębić swoją wiarę serdecznie zapraszamy.
  6. W sobotę o godz. 10.00 na nowej plebanii spotkanie dla ministrantów i kandydatów.
  7. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to też 25 rocznica erygowania Diecezji warszawsko-praskiej. Na Mszy św. wieczornej odczytamy Akt zawierzenia Diecezji Miłosierdziu Bożemu i odśpiewamy hymn dziękczynny Ciebie, Boga, wysławiamy.
  8. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 w świetlicy przy ul. Bielińskiego spotkanie informacyjne w sprawie wrześniowej pielgrzymki do Fatimy.
  9. Towarzystwo Przyjaciół Karczewa zaprasza Członków i Sympatyków na Walne Zebranie, które odbędzie się dnia 24 marca b.r. o godz. 18.00 w budynku Publicznego Gimnazjum im. B. Prusa w Karczewie ul. Bielińskiego 7.
  10. Do naszego wielkopostnego kosza możemy składać dary naszych serc, z których będą uczynione paczki dla potrzebujących pomocy rodzin naszej parafii.