facebook_page_plugin
Parafia
świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia Parafialne

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 na nowej plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych, po sumie z racji I niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja o godz. 16.00 Msza dla dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św.
 2. Jutro o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W piątek o godz. 19.00 na nowej plebanii spotkanie dla młodzieży i modlitwa uwielbienia Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i pogłębienia swojej wiary.
 4. We wrześniu organizowana jest pielgrzymka do Fatimy na 100-lecie objawień, są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły u pani Agnieszki w pralni.
 5. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za bezimienną ofiarę na remont organów.
 6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku "Idziemy" warto przeczytać następujące artykuły:
 • MISJE Z ANIOŁEM - sylwetkę zamordowanej w Boliwii 25-letniej wolontariuszki misyjnej, która nie chciała spędzić życia na kanapie - przybliża Monika Odrobińska.
 • ANO MOŻNA  - jak w życiu publicznym można reagować na nieprawdę i zdziczenie? - pisze Krzysztof Ziemiec.
 • MAMY SZANSĘ WYGRAĆ? -   jak wydarzenia w USA przekładają się na nasze szanse lepszej ochrony życia ludzkiego od poczęcia? - mówi Ewa Kowalewska w rozmowie z Ireną Świerdzewską.

   6. W najbliższym tygodniu zamierzamy odwiedzić z wizytą duszpasterską naszych parafian w następującym porządku:

 • poniedziałek 06 lutego od godz. 16.00 jeden ksiądz pójdzie na ul. Chłopickiego od początku i Mochnackiego od końca, drugi ul. Mochnackiego od początku, trzeci ul. Mochnackiego od numerów 44 i 35 do początku.
 • wtorek 07 lutego od godz. 16.00 jeden ksiądz pójdzie na ul. Redutową od początku, drugi ul. Bohaterów Powstania Listopadowego od początku, trzeci ul. Bohaterów Powstania Listopadowego od końca.
 • środa 08 lutego od godz. 16.00 jeden ksiądz pójdzie na ul. Niemcewicza i Ordona, drugi ul. Prądzyńskiego i Podchorążych od początku, trzeci ul. Podchorążych od końca.
 • czwartek 09 lutego od godz. 16.00 jeden ksiądz pójdzie na ul. Żaboklickiego od początku, drugi ul. Żaboklickiego od końca, trzeci ul. Żaboklickiego od numeru 15 w stronę cmentarza.
 • sobota 11 lutego od godz. 9.00 ul. Wiślana od początku i od końca.