świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia Parafialne

1. Dzisiaj odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców po Mszy świętej o godz. 1030.
  2. Dzisiaj także zostanie odprawiona Msza święta w Ostrówcu o godz. 1600.
  3. Jutro od godz. 1700 kolejna adoracja Najświętszego Sakramentu dla dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 900 będziemy modlić się w intencji ks. Rafała z racji jego imienin. Tego dnia odbędzie się też konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 1000 w budynku nowej plebanii. Po sumie zaś z racji I niedzieli miesiąca będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Tego dnia ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Dom Św. Faustyny.
  5. W przyszłą niedzielę w Brzezince zostanie odprawiona Msza święta o godz. 1600 w intencji mieszkańców, którzy przyjęli obraz Matki Bożej Karczewskiej. Po tej Mszy świętej mieszkańcy Brzezinki przywiozą obraz do kościoła na godz. 1800. Następnie mieszkańcy Janowa w niedzielę 9 października zabiorą obraz do siebie.
  6. W najbliższą pierwszą sobotę października po Mszy świętej wieczornej odbędzie się nabożeństwo z konferencją i adoracją do godz. 2000.
  7. Tego dnia rozpoczniemy także nabożeństwa różańcowe, które odprawiane będą w naszym kościele codziennie o godz. 1730. Zapraszamy wszystkich (dzieci, młodzież i dorosłych) do tej pięknej i skutecznej modlitwy na różańcu.
  8. W sobotę o godz. 1000 odbędzie się zbiórka ministrantów, a o godz. 1200 zbiórka bielanek.
  9. Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa jak co roku organizuje Wielką Całodobową Nowennę Adoracyjną. Odbywa się ona w parafiach w całej Polsce od 13 września do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszym kościele adoracja będzie się odbywać z 30 września na 1 października – od godz. 1700 do 1700 przez całą dobę. Prosimy o zapisywanie się na dyżury adoracyjne – lista jest wyłożona na stoliku.