świętego Wita
w Karczewie

Dzisiaj

• Dzisiaj o godz. 16 odbędzie się Msza święta i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Będzie sprawdzana obecność, aby zweryfikować listę. Zostaną też podane daty kolejnych spotkań.
  • Również dzisiaj o godz. 16 zostanie odprawiona Msza święta w Ostrówcu.

W tygodniu

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dzieci, młodzież i dorosłych codziennie o godz. 17:30.
  • Jutro od godz. 17 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja dla dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17, a po niej różaniec.
  • W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.
  • W sobotę od godz. 10 zapraszamy wszystkich chętnych do grabienia liści wokół kościoła.
  • Zachęcamy do porządkowania grobów naszych bliskich na cmentarzu. Prosimy szczególnie, aby śmieci były składane w wyznaczonych do tego miejscach.

W przyszłą niedzielę

• Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Misje.
  • W czasie Mszy świętej o godz. 10:30 będziemy modlić się w intencji ks. Łukasza z racji jego imienin.
  • Na tej samej Mszy świętej o godz. 10:30 odbędą się tzw. obłóczyny ministrantów, część chłopców przyjmie komże.
  • O godz. 16 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – grupy starszej.

Weekendowy kurs przedmałżeński

• Osoby planujące w najbliższym czasie zawrzeć sakrament małżeństwa mogą skorzystać z kursu przedmałżeńskiego tzw. weekendowego, który odbędzie się w Loretto k. Wyszkowa. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

niedziela.pl - #NiezbędnikRóżańcowy