świętego Wita
w Karczewie

Ogłoszenia Parafialne

1. Dzisiaj dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 przystąpią do I Komunii świętej na Mszy świętej o godz. 1030. Rozpoczną jednocześnie swój „biały tydzień”. Jutro zostaną poświęcone i rozdane dzieciom obrazki komunijne. Dzieci przychodzą na godz. 1730 na nabożeństwo majowe i wieczorną Mszę świętą. Po Eucharystii będą wspólne zdjęcia.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 1030 odbędzie się rocznica Pierwszej Komunii Świętej. W sobotę o godz. 930 próba i spowiedź dla dzieci i ich rodziców.
  3. Dzisiaj kończymy zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy dla dzieci komunijnych i rocznicowych 11 czerwca.
  4. Składamy serdeczne podziękowanie za bezimienną ofiarę na kościół.
  5. Zachęcamy nadal do uczestnictwa w nabożeństwach majowych w kościele o godz. 1700 i przy kapliczkach.
  6. Dzisiaj zostanie odprawiona Msza święta w Otwocku Małym o godz. 1600, natomiast za tydzień będzie Masz święta w Ostrówcu o godz. 1600.
  7. Wczoraj nasz parafianin ks. dk. Michał Młotek przyjął święcenia kapłańskie w Kazimierzu Biskupim. Ks. Michał odprawi pierwszą Mszę świętą prymicyjną w naszym kościele w niedzielę 29 maja na sumie o godz. 1200. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  8. Jutro od godz. 1700 kolejna adoracja Najświętszego Sakramentu dla dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  9. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, natomiast w niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  10. Organizowana jest pielgrzymka do Grecji śladami św. Pawła Apostoła i na Bałkany. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 18 lipca do 3 sierpnia. Bliższe informacje są umieszczone na tablicy ogłoszeń.