świętego Wita
w Karczewie

Odnowa Rodzinom Diecezji Warszawsko-Praskiej zaprasza na: WARSZTATY MAŁŻEŃSKIE "Jak budować jedność w małżeństwie"
Warsztaty odbędą się 25.09.2021r. w Sali Kurialnej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
Prowadzącymi będą Asia i Norbert Dawidczykowie zajmujący się od 20 lat pomocą małżeństwom.
Celem tych warsztatów jest budowanie jedności małżeńskiej i duchowości w małżeństwie.
Warsztaty objęte są patronatem Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Program warsztatów:
09.30 - Przywitanie, zawiązanie wspólnoty, modlitwa
10.00 - Konferencja połączona z warsztatami  ,,Jak budować jedność  w małżeństwie’’ część 1
11.30 - Przerwa kawowa
12.00 - Konferencja połączona z warsztatami ,,Jak budować jedność  w małżeństwie’’ część 2
13.15 - Obiad
14.15 - Konferencja połączona z warsztatami: ,,O duchowości w małżeństwie” / Modlitwa Słowem Bożym
15.15 - Przygotowanie do mszy
15.30 - Msza święta

Dodatkowo, szczegóły i plakat zamieszczone są w gablocie przed kościołem.

niedziela.pl - #NiezbędnikRóżańcowy