świętego Wita
w Karczewie
PROGRAM MISJI ŚWIĘTYCH w dniach 11-19.09.2021 r
Sobota – 11 września – 18.00 – Uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie Misji Świętych z obrzędem wprowadzenia Misjonarzy – w miarę możliwości powinna uczestniczyć cała parafia – zwłaszcza zapraszamy grupy modlitewne (na początku – modlitwa do Ducha Świętego, nałożenie stuł i przekazanie kluczy Kościoła Tabernakulum), Ewangeliarza – symbolu władzy i głoszenia słowa Bożego – misjonarzom.
Niedziela – 12 września – dzień rozpoczęcia Misji Świętych
9.00 – Msza św. z nauką misyjną.
10.30 – Msza św. z nauką misyjną.
12.00 – Msza św. z nauką misyjną.
17.15 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św. z nauką misyjną.
Po Mszy Świętej – I NAUKA MISYJNA TEMATYCZNA DLA MŁODZIEŻY zakończona Apelem Maryjnym – przynosimy lampiony.
Poniedziałek – 13 września – Dzień osobistej refleksji
16.00 – Spotkanie misyjne dla dzieci.
19.10 – Po Mszy Świętej – SPOTKANIE MISYJNE DLA KOBIET.
Wtorek – 14 września – Dzień żywej wiary. Na Msze Św. przynosimy świece w czasie Mszy Św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i Sakramentu Bierzmowania.
16.00 – Spotkanie misyjne dla dzieci.
19.10 – Po Mszy Świętej – SPOTKANIE MISYJNE DLA MĘŻCZYZN. 20.00 – Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich zakończona Apelem Maryjnym – przynosimy lampiony.
Środa – 15 września – Dzień przebaczenia i pojednania – dzień spowiedzi misyjnej.
OKAZJA DO SPOWIEDZI W GODZINACH
od 8.00 - 9.30
od 16.45 – dzieci
od 17.00 – 18.15
od 19.30 – 20.15
7.00 – Msza św. z nauką misyjną.
9.00 – Msza św. z udziałem osób starszych, chorych z udzieleniem Sakramentu Chorych i błogosławieństwem.
16.00 – Spotkanie misyjne dla dzieci.
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – nabożeństwo misyjne. 18.00 – Msza św. z nauką misyjną dla wszystkich. Po Mszy Świętej – II SPOTKANIE MISYJNE DLA MŁODZIEŻY.
Czwartek – 16 września Dzień rodziny chrześcijańskiej.
7.00 – Msza św. z nauką misyjną.
9.00 – Msza św. z nauką misyjną i UROCZYSTOŚĆ MISYJNA DLA MAŁŻONKÓW – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – NABOŻEŃSTWO DO ŚWIĘTEJ RODZINY.
18.00 – Msza św. z nauką misyjną – UROCZYSTOŚĆ MISYJNA DLA MAŁŻONKÓW – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich – po Mszy Świętej błogosławieństwo rodzin.
20.00 – Msza św. z nauką misyjną – UROCZYSTOŚĆ MISYJNA DLA MAŁŻONKÓW – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich – po Mszy Świętej błogosławieństwo rodzin zakończone Apelem Maryjnym – przynosimy lampiony
Piątek – 17 września DZIEŃ PAMIĘCI O NIEOBECNYCH – DZIEŃ KRZYŻA
9.00 – Msza św. z nauką misyjną. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
17.00 – Spotykamy się na cmentarzu. Nabożeństwo wdzięczności Bogu za zmarłych przodków, którzy przekazali nam życie, wiarę, wywalczyli wolność.
18.00 – Msza św. z nauką misyjną – po Mszy Świętej modlitwy ekspiacyjne – wynagradzające Majestatowi Bożemu za grzechy parafii i ojczyzny, popełnione w ostatnich latach
20.00 – Msza św. z nauką misyjną – zakończona Apelem Maryjnym – przynosimy lampiony.
Sobota – 18 września – Dzień poświęcony Matce Najświętszej i Św. Józefowi.
7.00 – Msza św. z nauką misyjną
9.00 – Msza św. z nauką misyjną
11.00 – NABOŻEŃSTWO DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH z błogosławieństwem dzieci i matek w stanie błogosławionym.
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – nabożeństwo misyjne.
18.00 – Msza św. z kazaniem dla wszystkich, po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu, na zakończenie procesja wokół Kościoła uroczyste zawierzenie PARAFII Najświętszej Rodzinie z Nazaretu i ostatni Apel Maryjny – przynosimy lampiony.
Niedziela – 19 września – Dzień zakończenia Misji świętych. Na 18.00 pod Krzyż Misyjny przynosimy krzyże domowe, które zostaną na nowo poświęcone.
9.00 – Msza św. z nauką misyjną.
10.30 – Msza św. z nauką misyjną.
12.00 – Msza św. z nauką misyjną.
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Uroczysta Msza Święta na zakończenie Misji Świętych. Po Mszy Świętej nabożeństwo zakończenia Misji Świętych, procesja do Krzyża Misyjnego – odnowienie przyrzeczeń Krzyżowi Świętemu – ADORACJA KRZYŻA MISYJNEGO – Błogosławieństwo Apostolskie – przekazanie Ewangeliarza, stuł i kluczy od kościoła księdzu Proboszczowi parafii, oficjalne pożegnanie misjonarzy.

niedziela.pl - #NiezbędnikRóżańcowy