facebook_page_plugin
Parafia
świętego Wita
w Karczewie

22.05. - Niedziela

7.00 + Magdalena Gągałka 11-ta r. śm. + Zbigniew Zawada jego rodzice i teściowie oraz zmarli z rodziny Droczków i Paluchów

9.00 + Józef Tereszczyński 17-ta r. śm. + Urszula i Karolina Tereszczyńskie + Agata, piotr Trzepałka

10.30 PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

12.00 ZA PARAFIAN

12.00 - Dziękczynna w 50-tą r. urodzin Arkadiusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i Bł.Boże na dalsze lata życia dla Jubilata i jego rodziny

18.00 + Zofia, Tadeusz Rudniccy ich rodzice i synowie: Franciszek i Andrzej + Stefan Osuch i jego rodzice

 

23.05 - poniedziałek

7:00 + Iwona Trzaskowska - int. imieninowa, zm. z rodz. Trzaskowskich, Gawrońskich i Bogdalskich

8:00 + Marianna Biedrzycka 7 r. śm., Franciszek Biedrzycki, ich rodzice, syn Henryk, synowa Barbara, zięć Henryk

18:00 + Anna i Tomasz Biedrzyccy, 48 r. śm., ich ordzice: Janina i Feliks Niedziółka, Helena i Jan Biedrzyccy

 

24.05 - wtorek

7:00 + Krzysztof Kopka (int. od chrześnicy Anny z rodziną)

8:00 + Jadwiga Urbaniak, jej rodzice: Justyna i Marian Klimańscy, teściowie: Władysław i Władysława Urbaniak

18:00 + Janina i Feliks Olszewscy, ich rodzice i zmarli synowie: Andrzej i Stanisław

 

25.05 - środa

7:00 + Jan Marczak, jego rodzice i teściowie,

8:00 + Eugenia Zgutka 8 r. śm., Jan Zgutka i ich rodzice

18:00 MSZA ZBIOROWA

18:00 Dziękczynna w 90 r. urodzin Ireny za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

 

26.05. - Czwartek

7.00 + Andrzej Rudnicki – 30 dz. po śmierci

8.00 + Hanna-Jolanta Czułba

8.00 + Władysława Glińska – 30 dz. po śmierci

18.00 + Józef, Janina Trzepałka ich syn Adam, wnuczka Magdalena

18.00 + Elżbieta Marczak

 

27.05. - Piątek

7.00 + Za dusze w czyścu cierpiące

8.00 + Tadeusz Sychowiec – 30 dz. po śmierci

18.00 + Zenon Rzeszotek I-wsza r. śm. i jego syn Grzegorz

 

28.05.- Sobota

7.00 + Feliks Żebrowski – intencja od Rady Miejskiej w Karczewie

8.00 + Aleksandra, Edward, Andrzej Niedziółka + Grzegorz i Michał Borowieccy

8.00 + Wanda Bojarska – 30 dz. po śmierci

18.00 + Irena, Franciszek Dąbrowscy i ich rodzice

 

29.05. - Niedziela

7.00 ...

9.00 + Teresa Trzepałka 15-ta r. śm. + Tadeusz Trzepałka 28-ma r. śm. i ich rodzice

10.30 + Zenon Kamiński 15-ta r. śm. jego rodzice, teściowie i brat Janusz + Stefan Rębkowski

12.00 ZA PARAFIAN

18.00 + Stefania, Aleksander Bogusz ich rodzice, syn Mirosław, synowa Jadwiga + Jadwiga, Stanisław, Maria, Janina Puławscy