Kalendarium Diecezjalnego Jerycha Różańcowego 28.12.2013 -28.02.2014

V. rejon: 28 grudnia – 3 stycznia 2014 r.

Legionowo – Parafia św. Jana Kantego – 28 grudnia 2013 – 4 stycznia 2014 r.
Wołomin – Hospicjum Opatrzności Bożej – 28 grudnia, sobota
Niegów – Siostry Benedyktynki Samarytanki, oraz parafia Świętej Trójcy – 29 grudnia, niedziela
Otwock - Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Pokój i Dobro” Zgromadzenia Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza (ul. Żeromskiego 23) oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Przewlekle Chortych Zgromadzenia Sióstr Orionistek (ul. Zamenhofa 22) - 30 grudnia, poniedziałek
Ignaców – Specjalny Ośrodek Wychowawczy dla Chłopców Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo (Szarytek) oraz parafia Ignaców – 31 grudnia, wtorek
Osiny k/Mińska Mazowieckiego - Siostry Karmelitanki Bose - 02-03 stycznia, czwartek

VI. rejon: 4-11 stycznia 2014 r.

Kobyłka – Parafia Świętej Trójcy - 4-11 styczna 2014 r. 
Warszawa-Białołęka – Zakład Karny i Areszty Śledcze
Warszawa-Olszynka Grochowska – Areszty Śledcze

VII. rejon: 11-17 stycznia 2014 r.

Warszawa-Rembertów, Parafia MB Zwycięskiej – 11 stycznia, sobota
Warszawa-Rembertów, Parafia św. Łucji – 12 stycznia, niedziela
Warszawa-Marysin Wawerski, Parafia św. Feliksa z Kantalicjo – 13 stycznia, poniedziałek
Warszawa-Wesoła, Parafia św. Brata Alberta - 14 stycznia, wtorek
Warszawa-Stara Miłosna, Parafia św. Hieronima – 15 stycznia, środa
Warszawa-Wesoła, Opatrzności Bożej – 16 stycznia, czwartek
Warszawa-Falenica, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – 17 stycznia, piątek

VIII. rejon: 18-24 stycznia 2014 r.

Warszawa-Bródno, Parafia MB Różańcowej – 18 stycznia, sobota
Warszawa-Gocławek, Parafia św. Wacława – 19 stycznia, niedziela
Warszawa-Bródno, Parafia św. Włodzimierza – 20 stycznia, poniedziałek
Warszawa-Pelcowizna, Parafia św. Jadwigi – 21 stycznia, wtorek
Warszawa-Bródno, Parafia św. Szczepana Pierwszego Męczennika – 22 stycznia, środa
Warszawa-Bródno-Grodziszcze, Parafia św. Michała Archanioła – 23 stycznia, czwartek
Warszawa-Ugory, Parafia św. Marii Magdaleny - 24 stycznia, piątek

IX. rejon: 25-31 stycznia 2014 r.

Warszawa-Bródno, Parafia św. Faustyny – 25 stycznia, sobota
Warszawa-Białołęka, Parafia św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty - 26 stycznia, niedziela
Warszawa-Kobiałka, Parafia Chrystusa Najwyższego Pasterza - 27 stycznia, poniedziałek
Warszawa-Miedzeszyn, Parafia Dobrego Pasterza – 28 stycznia, wtorek
Warszawa-Aleksandrów, Parafia Wieczerzy Pańskiej - 29 stycznia, środa
Warszawa-Miedzeszyn, Parafia MB Dobrej Rady - 30 stycznia, czwartek
Warszawa-Międzylesie, Parafia Imienia NMP - 31 stycznia, piątek

X. rejon: 1-7 lutego 2014 r.

Warszawa-Anin, Parafia MB Królowej Polski - 1 lutego, sobota
Warszawa-Zerzeń, Parafia Wniebowzięcia NMP – 2 lutego, niedziela
Warszawa-Stara Miłosna, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – 3 lutego, poniedziałek
Warszawa-Las, Parafia św. Karola Boromeusza – 4 lutego, wtorek
Warszawa-Wesoła (AON), Parafia wojskowa św. Andrzeja Boboli - 5 lutego, środa
Warszawa-Wawer-Sadul, Parafia św. Benedykta Patrona Europy - 6 lutego, czwartek
Warszawa-Radość, Parafia MB Anielskiej – 7 lutego, piątek

XI. rejon: 8-14 lutego 2014 r.

Warszawa-Gocław, Parafia św. Ojca Pio - 8 lutego, sobota
Warszawa-Witolin, Parafia Narodzenia Pańskiego - 9 lutego, niedziela
Warszawa-Gocław, Parafia św. Patryka – 10 lutego, poniedziałek
Warszawa-Gocław-Orlik, Parafia św. Apostołów Jana i Pawła – 11 lutego, wtorek
Warszawa-Grochów, Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła – 12 lutego, środa
Warszawa-Praga, Parafia św. Wincentego Pallottiego – 13 lutego, czwartek
Warszawa-Grochów: Parafia Bożego Ciała (Konkatedra) i Parafia Najczystszego Serca Maryi – 14 lutego, piątek

XII. rejon: 15-21 lutego 2014 r.

Warszawa-Saska Kępa, Parafia MB Nieustającej Pomocy - 15 lutego, sobota
Warszawa-Targówek, Parafia Zmartwychwstania Pańskiego i Warszawa-Saska Kępa Parafia Miłosierdzia Bożego – 16 lutego, niedziela
Warszawa-Praga, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana (Katedra) i Warszawa-Grochów, Parafia MB Królowej Polskich Męczenników - 17 lutego, poniedziałek
Warszawa-Targówek, Parafia św. Marka Ewangelisty - 18 lutego, wtorek
Warszawa-Zacisze, Parafia św. Barnaby Apostoła – 19 lutego, środa
Warszawa-Praga, Parafia Najświętszego Serca Jezusowego – 20 lutego, czwartek
Warszawa-Praga, Parafia MB z Lourdes – 21 lutego, piątek

XIII. rejon: 22-28 lutego 2014 r.

Warszawa-Bródno, Parafia św. Wincentego a Paulo – 22 lutego, sobota
Warszawa-Praga, Parafia MB Loretańskiej – 23 lutego, niedziela
Warszawa-Zacisze, Parafia Świętej Rodziny – 24 lutego, poniedziałek
Warszawa-Targówek, Parafia Chrystusa Króla - 25 lutego, wtorek

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna ślubów śpiew solowy Ewelina Sielskabadurek, organy Bernard Przybysz

To tylko przykładowe utwory istnieje możliwość wykonania innych utworów przez Panią Eweline. Oprawę ślubów może zapewnić też chór parafialny Laudate Dominum lub trębacz czy skrzypaczka. W sprawie oprawy muz. Liturgii ślubnej, pogrzebowej bądż innej uroczystości proszę o kontakt pod nr 503-562-140.

Użytkowników : 3
Artykułów : 976
Odsłon : 4338847
W jaki sposób uczestniczysz w życiu parafii?