NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA Z CUDOWNEJ GROTY OBJAWIEŃ NA GÓRZE GARGANO PARAFIA ŚW. WITA 28-30 SIERPNIA 2015 ROKU

DZIEŃ PIERWSZY – PIĄTEK 28 sierpnia 2015

17.30 – Uroczyste powitanie figury św. Michała Archanioła (dzieci, dorośli, proboszcz) na Rynku.
18.00 – Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.
19.30 – Modlitwa osobista w ciszy.
20.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.
21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie dnia.

DZIEŃ DRUGI – SOBOTA 29 sierpnia 2015

7.00 – Msza św. z homilią.
9.30 – Godzinki ku czci św. Michała Archanioła
10.00 – Msza św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, błogosławieństwo osób chorych, samotnych i starszych.
15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła).
19.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za wstawiennictwem św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.
21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie dnia.

DZIEŃ TRZECI – NIEDZIELA 30 sierpnia 2015

7.00 – Msza św. z aktem poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
8.30 – Godzinki ku czci św. Michała Archanioła
9.00 – Msza św. z aktem poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
10.30 – Msza św. z aktem poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
12.00 – Msza św. z aktem poświęcenia się św. Michałowi Archaniołowi.
18.00 – Msza św. z Aktem Zawierzenia parafii św. Michałowi Archaniołowi, pożegnanie figury i zakończenie nawiedzenia.

Po każdej Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Michała Archanioła

Sierpień - miesiącem trzeźwości

Tradycyjnie już każdego roku miesiąc sierpień jest ogłaszany przez Kościół w Polsce miesiącem trzeźwości. By nie zatracić wyjątkowości tego miesiąca Kościół w Polsce wzywa nas, abyśmy uwolnili się od plagi pijaństwa poprzez całkowitą abstynencję podejmowaną na jeden miesiąc.

Modlitwa do Św. Michała Archanioła

Od 01.07.2015 przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. w dni powszednie będą one o godz. 7.30 i 18.00, kancelaria za wyjątkiem soboty będzie czynna tylko po południ od godz. 16.30 do 18.00. Niedzielny porządek Mszy św. bez zmian.

W jaki sposób uczestniczysz w życiu parafii?

Księgarnia internetowa Tolle.pl